Hakkımızda

ANKARA YENİMAHALLE BATİKENT BÖLGESİ ÜNSAL EMLAK'A HOŞ GELDİNİZ.Gayrimenkul pazarlama, danışmanlığı, dekorasyon, gibi konularda hizmet vermek üzere 1996 yılında bir aile işletmesi olarak faaliyetlerine başlayan, ÜNSAL EMLAK VE DEKORASYON, kazandığı bilgi ve deneyim birikiminin bir sonucu olarak emlakçılık mesleğinde hızla ilerlemektedir.

  ÜNSAL EMLAK VE DEKORASYON özellikle Yenimahalle ve Batikent semtlerinde uzmanlaşmıştır. Ancak hizmet alanı, Yenimahalle ve Batikent semtleriyle sınırlı değildir. Ankara Ticaret Odası (ATO) üyesi ve Batıkent Temsilcisi olan firmamız; diğer bölgelerdeki ATO temsilcilikleri ile olan ortak çalışma neticesinde Ankaranın tüm semtlerindeki gayrimenkullere yönelik pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 
    Hizmet anlayışı ve güvenilirliğinin bir sonucu olarak firmamız, yıllar içinde hem müşterilerinin, hem de meslektaşlarının saygınlığını kazanmış olmanın haklı onurunu taşımaktadır.ÜNSAL EMLAK VE DEKORASYON; müşteri memnuniyetine odaklı bir işletme olarak kuruluşundan bugüne gayrimenkul pazarlama, danışmanlık, dekorasyon ve ekspertiz konularında bilgi ve deneyimleri ile yüzlerce insanın doğru yatırımlar yapmasını sağlamıştır. Firmamızdan hizmet talep eden müşterilerimize, istemleri doğrultusunda hızlı ve sağlıklı bilgi vermek son derece önemlidir.  
    ÜNSAL EMLAK VE DEKORASYON ismini kaliteli sunum anlayışı ve dürüstlük ilkeleri ile bağdaştırdığı için firmamızla çalışan her memnun müşteri ÜNSAL EMLAK VE DEKORASYON ailesi içine girmiş ve her biri firmamızın onurlu birer referansı olmuştur. Her müşterimizin firmamız için birer referans olması kesintisiz hizmet sürecimizin en önemli dayanağıdır.   
     Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar gayrimenkul pazarlamasında mesleki etik ve meslek kurallarına uyarak hizmet vermiş olup, bundan sonra da aynı ilke ve anlayışla hizmet vermeye devam edecektir...                                                 
                                                                   Saygılarımızla
                                                  ÜNSAL EMLAK VE DEKORASYON
                                                    0312 256 84 28- 0536 895 25 74
                                                 www.batikentunsalemlak.com   
                                                  www.batikentunsalemlak.net